Aksidentohet nje 51 vjecar nga fshati Jorgucat i Dropullit, i cili ka humbur kontrollin ndaj motorit qe drejtonte dhe si pasoje ka dale jashte rruges.

Njoftimi i Policise:

Specialistët e Trafikut Interurban dhe Urban referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për shtetasin A. P., 51 vjeç, banues në fshatin Jorgucat.

Ky shtetas në hyrjen e fshatit Jorgucat, duke drejtuar motomjetin tip ‘Yamaha’, pa targa dhe pa leje drejtimi, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, për pasojë ky shtetas është dëmtuar dhe ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu