Pas nje semundje te rende ka humbur jeten ne moshen 65 vjecare avokati i njohur gjirokastrit Kujtim Idrizi.

Avokat Idrizi ka qene pjese e sistemit te drejtesise per vite me radhe dhe qytetaret gjirokastrite do t’a kujtojne me respekt.

Varrimi eshte sot ne oren 14:00.

Stafi i Jugulajm.net i shpreh ngushellimet e sinqerta familjareve te avokatit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu