Horoskopi sot.

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Ditë pozitive në dashuri, polemikat e ditëve të kaluara janë larg. Megjithatë, në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç do të dëshironit.

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Në dashuri, Hëna ju shkakton njëfarë shqetësimi. Në punë kushtojini vëmendje shpenzimeve të shumta.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Në dashuri të enjten ju këshilloj të keni kujdes, qëndroni larg diskutimeve. Në punë rezultatet e angazhimit tuaj nuk do të vonojnë të vijnë.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Në dashuri, mos i tronditni shumë gjërat me njerëzit e Dashit apo Peshores. Megjithatë në punë ka pak tension për shkak të çështjeve të pazgjidhura.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Koha e mirë për dashuri falë Hënës në shenjë. Nga ana tjetër në punë duhet të realizoni një projekt të madh për të ardhmen.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Në dashuri, marrëdhëniet që kanë lindur tani mund të bëhen të rëndësishme. Në punë, megjithatë, ka pak tension.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri është një kohë e mirë për të bërë takime të reja. Në punë, kushtojini vëmendje shpenzimeve të shumta.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Mund të jeni nervoz në aspektin e dashurisë. Në punë, megjithatë, ndikimi i Uranit ju bën të ndiheni jashtë grupit edhe nëse nuk është e vërtetë.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Kjo është një ditë pozitive për të dëgjuar partnerin tuaj. Në punë kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Në dashuri, xhelozia mund t’ju bëjë të flisni. Në punë, nga ana tjetër, janë të favorizuar sektorët e modës dhe estetikës.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Në dashuri, kundërshtimi i Hënës kërkon vëmendje. Në punë keni emocione kontradiktore dhe nuk jeni plotësisht të qetë.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Në dashuri largoni bezditë, Saturni fillon një tranzit të vogël. Në punë mund të thirreni për të bërë zëvendësime.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu