Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për të përcaktuar përballjet për turin e dytë të Europa Leagues.

Skuadrat shqiptare: Laçi, Teuta, Kukësi, Renova dhe Shkëndija mësuan  kundërshtarët me të cilët do të ndeshen më 17 shtator. Ashtu si në raundin e parë, edhe në këtë raund, ndeshjet do të jenë me një takim.

Short ferri për Teutën dhe Kukësin. Fati i goglave ka vendosur përbvallë ekipeve të La Ligës dhe Bundesligës. Durrsakët e Edi Martinit do të presin në shtëpi Granadën, ndërkohë që Kukësi ka përballë Volfsburgun.

PËRBALLJET E EKIPEVE SHQIPTARE:

Renova – Hajduk Split

Teuta – Granada

Laçi – Hapel Ber Sheva

Botoshan – Shkëndija

Kukësi – Volfsburg

Drita – Astan

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu