Nenkryetari i LSI-se Petrit Vasili, me anen e nje video te postuar ne fb ka bllofuar Ramen, ku duket qartazi kryerilindasi me ze dhe figure se cfare thoshte ”dje” ne opozite dhe cfare qendrim mban sot ne pushtet.

Ja cfare thoshte KryeMashtruesi per Kushtetuten, ne vitin 2012, kur ishte ne opozite!

Mashtruesi kur ishte ne opozite fliste per parime dhe konsensus, kurse sot ne pushtet rrëmben dhe shqyen Kushtetuten vetem me votat moniste te delenxhinjve te tij ne parlament.

Kushdo i blere, ngado qe vjen dhe qe vihet ne sherbim te ketij mashtruesi, te mendohet shume, sepse do te behet edhe ai pjese e dosjes se akuzes ndaj te ciles do te pergjigjet deri në një mashtruesi perballe popullit.

Populli mban shënim çdo gje dhe grushtin e jep te tmerrshem!!

Shiheni VIDEON, qe flet vete dhe kuptoni gjithshka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu