Sic duket ushqimet e skaduara nuk kane te mbaruar ne tavolinat e shqiptareve.

E njejta situate i ka ndodhur edhe nje gruaje nga qyteti i Gjirokastres, teksa ka blere nje pako oriz per te gatuar pilaf.

Qytetarja ne fjale eshte shprehur, se :

”Pakon e orizit e bleva ne nje nga supermarketet e qytetit dhe kur e hapa per te gatuar pilaf, pashe se ishte i mbushur me miza te vogla.”

Produkti ne fjale ishte brenda dates se skadences.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu