Një ngjarje e dhunshme ka ndodhur në burgun e Domokosë.

Behet fjale per nje sherr te dhunshem mes një shqiptari 39 vjeçar dhe grabitësit të njohur grek Giannis Dimitrakis.

Behet me dije se Dimitrakis është dërguar në spital pasi ka marrë goditje të rënda në kokë nga shqiptari

39-vjeçari shqiptar u kthye sërish në burg pasi u dërgua në Gjykatën e Lamias.

Dimitrakis njihet për grabitjen e bankave në Greqi.

Ai njihet dhe për pjesëmarrjen në grupet anarkiste.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu