Gjendet i vdekur një shqiptar 36 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në burgun e Trikallas në Greqi.

Shqiptari është gjetur i vdekur në qelinë e tij.

Mësohet se një autoambulancë e transportoi atë drejt spitalit të Trikallas, por ai ishte i pajete.

Po vijojnë hetimet dhe pritet ekspertiza mjeko-ligjore për shkaqet e vdekjes së tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu