Një lokal është grabitur gjatë orëve të natës në qytetin e Këlcyrës.

Jugulajm.net mëson se persona të maskuar janë futur në lokalin e qytetares Hysnie Kananaj dhe kanë marrë paratë që kanë gjetur brenda. Bëhet me dije se shuma e parave të grabitura është 40 mijë lekë të rinj ndërkohë po punohet për gjetjen dhe kapjen e autorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu