Ne Permet ndalimqarkullimi nuk eshte i vlefshem per grabitesit e banesave. Policia ka identifikuar personin i cili nje dite me pare ka grabitur banesen e Z.K. ne lagjen Varrosh.

Policia pasi ka identifikuar autoresine e kesaj ngjarje, e ka shpallur ne kerkim ate, ku mendohet se eshte A.P banor i Permetit.

Per rrjedhoje materialet iu referuan Prokurorisë dhe u krye shpallja në kërkim e autorit te grabitjes.

Policia nuk ben te ditur materialet e grabitura ne banese.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu