Kryebashkiaku i Gjirokastres Flamur Golemi, nepermjet nje postimi fotosh ne fb nga Xhamia e Pazarit, ka uruar te gjithe besimtaret myslimane me rastin e festes se Kurban Bajramit.

Ja urimi i Golemit:

Nga Xhamia e Pazarit në Gjirokastër uroj besimtarët myslimanë gëzuar Kurban Bajramin. Të gjejmë forcë dhe shpresë tek kjo ditë e bekuar për të larguar sa më parë të keqen që na mundon prej muajsh e që ka ndryshuar përditshmërinë tonë. Zoti ju bekoftë🙏

Fotografia e Flamur GolemiFotografia e Flamur Golemi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu