Gjirokastriti Bledar Devolli, rikthehet të drejtojë një skuadër.

Vjet Devolli ishte në krye të Dinamos për disa javë në Superiore.

Më pare Devolli ka drejtuar edhe ekipin e Luftetarit, ekip ku ai u rrit si futbollist.

Devolli ka pranuar ofertën e Turbinës në Kategorinë e Parë dhe është prezantuar mesditën e sotme para futbollistëve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu