U kap duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, arrestohet në flagracë drejtuesi i mjetetit.

Njoftimi i policisë:

Specialistët e Seksionit të Trafikut Interurban dhe Urban arrestuan në flagrancë shtetasin N. B., 64 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi në lagjen “Kordhocë”, është kapur duke drejtuar automjetin tip “Opel”, në gjendje të dehur.

Materialet në ngarkim të shtetasit të mësipërm i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu