Nje i ri gjirokastrit plagos me thike një 36 vjecar.

Ngjarja ka ndodhur sot ne Pazarin Karakteristik.

Kane qene specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër të cilet arrestuan në flagrancë 21 vjecarin Xh. L.

Ky i fundit pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka sulmuar me thike G. L., 36 vjeç, nga Gjirokastra.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Gjirokastër kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe kanë vënë në pranga autorin.

Nderkaq i plagosuri ndodhet në Spitalin Rajonal Gjirokastër, jashtë rrezikut për jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu