Para pak minutash ka shperrthyer nje bombel gazi ne lagjen ”18 shtatori” te Gjirokastres.

Shperrthimi ka ndodhur ne nje banese.

Behet me dije se banesa ne fjale ndodhet ne afersi te nje supermarketi.

Nuk ka deme ne njerez, por vetem deme materiale.

Policia ka mberritur ne vendgjarje dhe po punon per zbardhjen e shkaqeve te shpërrthimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu