Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër është bërë shpallja në kërkim dhe po punohet për gjetjen e shtetasit A. P., 70 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi në datë 20.11.2021 ka bërë kallëzim bashkëshortja e tij se 70-vjeçari (i cili vuan nga probleme të shëndetit mendor) është larguar nga banesa.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu