Nje 58-vjecar nga Gjirokastra eshte proceduar penalisht nga policia, pasi kishte  nderhyre ne aparatin mates se energjise elektrike ne lokalin e tij.

Njoftimi i policise:

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër, referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, si dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit R. M., 58 vjeç, banues në Gjirokastër, pasi në biznesin e tij, në lagjen “18 Shtatori”, u konstatua ndërhyrje në aparatin matës të energjisë elektrike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu