Dy te shoqeruarit nga Lazarati, Amarildo Aliko dhe i ati tij, kane mohuar te kene pasur dijeni per prezencen e armeve dhe municioneve ne automjetin, ku policia zbuloi dhe kapi mengjesin e sotem.

Ne deshmine e tyre fillestare ata kane thene se armet u gjeten ne nje automjet gati 100 metra larg shtepise se tyre. Pritet qe at e bir te dalin nga Komisariati nga ku po mbahen te ndaluar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu