Nje femije 4 vjecar bllokohet ne banesen e tij, nderkohe qe kerkohet shpetimi nga forcat zjarrefikese. Ngjarja po ndodh ne keto momente ne lagjen ”GRANICA” ne Gjirokaster.

Femija ndodhet i izoluar ne katin e katert te nje pallati dhe komshinjte kane lajmeruar zjarrefikesit te cilet po shkojne ne vendngjarje per te nderhyre nga ballkoni apo dritaret.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu