Aksident automobilistik ne aksin Gjirokaster-Tepelene, plagosen dy persona.

Ngjarja ka ndodhur diten e sotme ne ”Uren e Kardhiqit”, kur nje autoveture e cila drejtohej nga D.Rina nga Bulqiza, eshte perplasur me nje maune e cila vinte ne drejtim te kundert.

Per pasoje dtejtuesi mjetit eshte lenduar si dhe e ëma e tij qe ishte pasagjere.

Menjehere ne vendngjarje ka shkuar grupi hetimor per zbardhjen e shkaqeve te aksidentit, nderkohe qe te lenduarit jane shoqeruar ne Spitalin e Gjirokastres dhe ndodhen jashte rrezikut per jeten.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu