Aksident ne qender te lagjes “18 Shtatori” ne Gjirokaster.

Burimet nga vendngjarja informojnë Jugulajm.net, se nje automjet ka perplasur nje kalimtare grua me inicialet R.K.

Ne vendngjarje kane shkuar menjehere efektivet e Policise si dhe autombulanca e cila ka transportuar te plagosuren ne urgjencen e Spitalit Rajonal “Omer Nishani” ne Gjirokaster.

Grupi hetimor po merret me hetimin e aksidentit ne fjale

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu