Sot do të luhet sfida miqësore mes Shqipërisë dhe Italisë, në stadiumin “Air Albania”, në orën 20:45.

Ndonese eshte ndeshje miqësore, tifozët shqiptarë kanë mbushur shkallët e stadiumit pasi të gjitha biletat janë shitur.

Ja formacionet:

SHQIPËRIA: Berisha, Hysaj, Ismajli, Kumbulla, Mihaj, Lenjani, Bare, Abrashi, Bajrami, Broja, Uzuni.
Trajner: Edi Reja

ITALIA: Meret; Skalvini, Bonuçi, Bastoni; Di Lorenco, Tonali, Verratti, Dimarko; Zaniolo, Raspadori, Grifo.
Trajner: Roberto Mançini

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu