Sot ne mbremje ne orën 18:00, në stadiumin “Air Albania” te Tiranes, do të luhet sfida mes Shqipërisë dhe Anglisë, e vlefshme për javën e dytë të kualifikueseve të Kupës së Botës “Katar 2022”.

Formacionet e mundshme:

Shqipëri: Berisha, Ismajli, Gjimshiti, Veseli, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Laçi, Bare, Cikalleshi, Broja.

Angli: Pope, James, Stones, Maguire, Shaw, Rice, Mount, Ward-Prowse, Lingard, Kane, Sterling.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu