Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Shqipërisë do të ndeshen sot (e premte) mes vete në ndeshjen e vlefshme kualifikuese të Grupit I në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Formacionet e mundshme

Anglia (4-2-3-1): Pickford; Walker, Stones, Maguire, Chilëell; Henderson, Phillips; Sterling, Foden, Grealish; Kane.

Shqipëria (3-4-1-2): Strakosha; Ismajli, Kumbulla, Veseli; Hysaj, Gjasula, Bare, Trashi; Bajrami; Cikalleshi, Uzuni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu