Shqipëria përballet sonte ne 20:45 me Hungarinë në stadiumin ”Puscas Arena” dhe objektivi janë tre pikët, që do i jepnin kombëtares sonë shumë shanse për të provuar të shkojë në Katar 2022 përmes fazës play-off.

Ja formacionet e te dyja ekipeve:

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu