Sot do të luhen 8 ndeshjet e tjera të Champions League.

Ja cilat çifte dhe oraret:

GROUP E
21.00 Bayern Munich – Dynamo Kiev
21.00 Benfica – Barcelona
GROUP F
18.45 Atalanta – Yong Boys
21.00 Manchester United – Villareal
GROUP G
21.00 FC Salzburg – Lille
21.00 Wolfsbourg – Sevilla
GROUP H
18.45 Zenit St Petersbourg – Malmoe FF
21.00 Juventus – Chelsea

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu