Pas pak minutash, pikërisht në oren 20:45 do të fillojë ndeshja e futbollit midis Andorras dhe Shqipërisë.

Para pak janë bërë me dije edhe formacionet zyrtare të të dyja ekipeve.

Ja cilat janë:

Andorra: Gomes, Rubio, Jovera, Vales, San Nikolas, Martinez, Rebes, Vieira, Cervos, Alaes, Fernandes.
Trajner: Koldo Alvarez

Shqipëria: Berisha, Ismajli, Gjimshiti, Kumbulla, Hysaj, Lenjani, Gjasula, Bare, Memushaj, Manaj, Çikalleshi.
Trajner: Edoardo Reja

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu