Shqipëria po kalon ditë të vështira, të cilat do të shënohen në histori. Tërmeti i 26 nëntorit ka sjellë dhjetëra viktima.

Mijëra njerëz kanë braktisur banesat dhe frika vazhdon të jetë e madhe.

Këto ditë përkuan me Festën e Flamurit.

Pikërisht një foto e Reuters është bërë virale në rrjet. Ajo tregon një punonjës të ekipeve të shpëtimit teksa ngre flamurin shqiptar mbi rrënojat e një godine në Durrës.

 

Qyteti bregdetar ishte më i prekuri nga tërmeti.Fotoja që u bë virale në rrjet: Flamuri mbi rrënojat

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu