Gëzim Saraçi dhe Mihal Thimjo kishin njohje të vjetër familjare me njëri–tjetrin, madje ditën e djeshme kishin qenë për një drekë në Poliçan të Zagorisë.

Ne kthim ka ndodhur një konflikt i çastit që ka shkaktuar grindjen fizike mes tyre.

Mesohet se 57-vjeçari Saraçi e ka goditur i pari Thimjon, i cili është kundërpërgjigjur duke e goditur me levë 57-vjeçarin.

Autori 33-vjeçar është i plagosur në shpatull dhe në këmbë.

Pas kesaj reagumi i Thimjos ka qene i pandalshem derisa e ka lene te pajete duke e goditur pa pushim me levene koke.

Jugulajm.net ka siguruar foton e Mihal Thimjos, autorit te dyshuar te vrasjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu