Zbardhet marrëveshja për koalicionin për zgjedhjet e 25 prillit mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Dokumenti mban firmën e dy liderëve të dy partive më të mëdha opozitare në vend, Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit.

Kjo marrëveshje përmban 13 pika, ku fokusi është nxjerrja e vendit nga kriza.

ImageImageImageImage

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu