Duket si nje histori e sajuar e nje adoleshenteje per nje qellim te caktuar per te penalizuar dy djelmosha nga qyteti i Kelcyres.

Mengjesin e sotem ne Policine e Permetit, u shoqeruan dy te miturit B.Sh 17 vjec dhe S.N 17 vjec pasi 19 vjecarja N.M (Jugulajm.net ka disponon emrin e plote te saj dhe te dy te miturve si dhe fotografine, por per shkaqe etike fotoja eshte gjysme e censuruar) nga nje fshat afer Kelcyres jo me shume se 7 km larg.

Mesohet se 19 vjecarja i ka paditur ne polici pasi sipas saj, ajo u perdhunua nga keta te mitur nje nate me pare. Mirepo mesohet nga burime te sigurta nga qyteti i Kelcyres, se dy te miturit jane vecse viktima te tekave te 19 vjecares e cila ne fakt ua bëri “gropën” te miturve pasi keta te fundit dispononin nje video ku shfaqej ne pozicione te sikletshme 19 vjecarja.

Kaq ka mjaftuar qe 19 vjecarja te tregohej e shkathet dhe te mesyje drejt policise duke i bere denoncim per perdhunim. Te pakten deri tani organi i akuzes nuk ka leshuar fletearresti ndaj dy te miturve pasi duhet te vleresohet analiza nga ana e mjekut ligjor i cili do te precizoje nese 19 vjecarja eshte e ngacmuar seksualisht ne organin femeror, apo jo. Njekohesisht do te vleresohet edhe analiza e gjurmeve te mundshme qe mund te kene lene ne trupin e 19 vjecares, dy te miturit.

Deri ne plotesimin e ketyre te dhenave, dy te miturit jane ne pritje nese do te arrestohen apo lirohen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu