Drejtuesi politik i PD per Qarkun e Gjirokastres Prof.Dr.Tritan Shehu ka qene sot ne Permet ne nje takim me kryesine e Deges Demokrate.

Zoti Shehu ka shprehur bindjen per ndryshimin e madh qe do te preke edhe Permetin me 25 Prill. Takimi i sotem i zotit Shehu ndermerret ne kuader te nje maratone kontaktesh me qellim diskutimin rreth qeverise Basha te pas 25 prillit. Rilindja prej kohesh e ka braktisur Permetin, nderkohe qe largimi i te rinjve po njeh rritje galopante.

Nje sere problemesh qe ndeshen sot qyretaret e Permetit jane edhe ai i ujit te pijshem, kanaleve vaditese, apo mungeses se subvecioneve ler fermeret.

Kryeministri Basha, do te zbatoje politika punësimi për rikthimin e të rinjve dhe të çdo qytetari-eshte shprehur zoti Shehu.May be an image of 1 person dhe standingMay be an image of 2 njerëzMay be an image of një ose më shumë njerëz, people sitting dhe people standingMay be an image of 1 person, standing dhe E brendshmeMay be an image of një ose më shumë njerëz dhe people standing

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu