Asambleja e PS duhej të ishte një moment bilanci për dy mandate në pushtet.

Kryeministri Edi Rama duhej të ishte në momentin e tij më të mirë, për të shpalosur arritjet.

Por ai bëri atë që ka bërë vazhdimisht në dy dekada në pushtet: sulmoi të tjerët.

Në fund të fjalimit, ai u fotografua teksa dilte nga takimi dhe u drejtohej gazetarëve. Fotot flasin vetë. Duket sikur është mbyllur një mort.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu