Shqipëria po kalon ndër ditët më të vështira të saj, pasi u godit nga një tërmet fatal më 26 nëntor.

Dhjetëra njerëz ndërruan jetë dhe të tjerë trupa vazhdojnë të nxirren nga rrënojat.

Por edhe periudha në vazhdim do jetë e vështirë pasi shumë njerëz kanë humbur shtëpitë dhe janë në qiell të hapur.

Se sa e vështirë është situata, e tregojnë këto foto të LSA në Durrës. Aty shihet rradha e njerëzve për të marrë bukë dhe ujë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu