Humb jeten nje i ri nga fshati Kutal ne Permet.

Mesohet se i riu Endrit Baçi 30 vjeç, ishte duke udhetuar me bicikleten e tij mbi pasarelen prane fshatit Kutal, kur ka rreshkitur nga 10 metra lartesi, duke rene ne nje terren zallishteje dhe si pasoje ka gjetur vdekjen e menjehershme.

Ngjarja ka ndodhur para 1 ore kur i riu banori fshatit u largua nga banesa dhe me vone deshmitare pane trupin e tij te pajete poshte nje ure.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu