Tërmeti i 26 nëntorit ka tronditur shqiptarët. Qetësia duket se nuk do vijë edhe për ca kohë.

Megjithatë është momenti për të treguar se jeta vazhdon.

Këto foto tregojnë maestron Smerald Spahiu, drejtor i orkestrës Albanian Excellence dhe maestër në Spanjë, teksa qetëson disi banorët e preku nga tërmeti në Durrës.

 

Tingujt e violinës së tij arrijnë të sjellin pak buzëqeshje, qetesi dhe shprese.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu