Nje automjet eshte perfshire nga flaket ne oret e drekes se sotme. Ngjarja ka ndodhur ne lagjen Granice e Poshtme ku automjeti tip Mercedez Benz Class u perfshi menjehere nga flaket prone e Shpetim Agollit.

Ne vendngjarje kane shkuar forcat zjarrefikese te cilat nderhyren energjikisht per te bere te munduar shuarjen e flakeve dhe shpetimin e automjeteve te tjera te cilat ishin prakuar aty prane. Grupi Hetimor ne vendngjarje ka konstatuar se mjeti mori flake pasi ra pre e mases elektrike tek bateria e automjetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu