Gazeta Shqip, media që është nën drejtimin e Ben Blushit ka shpallur ditën e sotme Lulzim Bashën kryeministër të Shqipërisë.

Në një sondazh të bërë në faqen online të Shqip, Lulzim Basha ka kryesuar gjatë gjithë kohës ndaj Edi Ramës.

Sipas rezultateve, 46 për qind e votuesve donin Bashën kryeministër dhe 41 Ramën.

Image

Nisur nga ky rezultat, me urdhër të Ramës dhe ndërhyrje të Blushit, është  vendosur që të ndërpritet dhe sondazhi.

Më poshtë keni dhe arsyen, sipas Shqip.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu