Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha  ka shkuar mëngjesin e sotëm në Thumanë, ku ka ndodhur fatkeqësia e shembjes së pallateve. Basha u takua me banorët e prekur dhe të traumatizur dhe i ka inkurajuar ata të ruajnë qetësinë dhe të lejojnë forcat e rendit të bëjnë maksimumin për të shpëtuar njerëzit.

Basha ndau me banorët, dhimbjen për viktimat e shkaktuara nga tërmeti, që rezultoi tragjik për disa familje në Thumanë dhe Durrës..

ImageImage

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu