Ne Libohove dhe Nepravishte, urrejtja ndaj pushtetit ka superuar pritshmerite.
Njerezit e thjeshte ata te paangazhuar politikisht, jane te paret qe kerkojne ndryshim pasi kane pare bemat e Rilindjes ne keto 8 vite.
Kryesuesi i listes se kandidateve per deputete i PD Qarku Gjirokaster Prof.Dr.Tritan Shehu, ka kontaktuar me strukturat dhe anetaresine demokrate te Libohoves dhe Nepravishtes.
Duke qene se tubimit i’u bashkuan edhe qytetare te thjeshte, keta te fundit kane shprehur ankesat ne drejtim te pushtetit vendor dhe atij qendror i cili ka zhgenjyer edhe vete votuesit e majte.
Zoti Shehu garantoi se vota per PD ne 25 prill, perkthehet vote per ndryshim, per nje te ardhme me te mire per vete dhe femijet, per investime reale dhe ne dobi te zhvillimit me qellim, qe rinia t’a shikoje te ardhmen ketu ne Libohove e Nepravishte dhe jo në emigrim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu