Kryetari i Partise Demokratike Gjirokaster, Eri Shehaj, ka reaguar pas goditjes qe i’u be Kryetarit e Opozites, Prof. Dr. Sali Berishes diten e djeshme ne mitingun e Tiranes.
Permes nje postimi ne fb, Shehaj shprehet se “Mafia kerkon te godase opoziten dhe rasti i djeshem ndaj dr. Berishes e verteton kete. Demokratet e Gjirokastres denojne aktin barbar ndaj kryetarit te opozites z. Sali Berisha dhe jane mjaft te irrituar me inskenimet qe po behen per ta devijuar kete histori.”

Ja reagimi i plote i Shehajt:

Rama-Çuçi nuk mund te na mbyllin gojen.

Mafia kerkon te godase opoziten dhe rasti i djeshem ndaj dr. Berishes e verteton kete.
Demokratet e Gjirokastres denojne aktin barbar ndaj kryetarit te opozites z. Sali Berisha dhe jane mjaft te irrituar me inskenimet qe po behen per ta devijuar kete histori.
Goditja e dr. Berishes eshte goditje ndaj cdo demokrati, ndaj cdo qytetari te pambrojtur ndaj ne u bejme thirrje institucioneve shteterore te distancohen nga keto akte dhune.
I urojme sherim te shpejte dr. Berishes dhe i shprehim mbeshtetjen per betejat e ardhshme kunder narkoshtetit te Rames dhe ministrave te tij.
Koha per shpagim po afron.

 

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe njerëz në këmbëMund të jetë një imazh i 9 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtmeMund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu