Rikthehet dhuna në Kategorinë e Dytë. Një futbollist i Maliqit, është goditur me grusht në nofull nga mbrojtësi i Këlcyrës, Aristidhis Coli, teksa është dërguar me urgjencë në spitalin e Këlcyrës.

“Panorama Sport” mëson se goditja me grusht i ka dëmtuar nofullën futbollistit të Maliqit, i cili do të niset drejt Tiranës, për t’iu nënshtruar një operacioni.

Ngjarja ka ndodhur ne takimin e kategorise se dyte te luajtur mes Kelcyres vendase dhe Maliqit te Korces.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu