Ish deputeti i PD per Gjirokastren Tritan Shehu gjate takimeve te fundit me bazen e PD ne Qarkun e Gjirokastres, ka organizuar edhe nje takim me Grupseksionin e Lazaratit.

Ne takimin e organizuar me kreun e ketij grupseksioni Neptun Kasmaj dhe me perfaqesues te tjere te PD ne Lazarat, zoti Shehu shoqerohej nga kreu i deges se PD Gjirokaster Dasho Aliko.

PD ne Lazarat eshte nje prej degeve shembullore ne te gjithe Qarkun e Gjirokastres ku ka baza te forta te ecurise se votave ne perqindjen me te larte ne favor te PD jo vetem ne Qark por ne te gjithe vendin.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu