Një incident ka ndodhur në protestën e organizuar nga opozita në Tiranë.

Një person i infiltruar, ka kaluar nëpërmjet protestuesve dhe ka qëlluar kreun e PD-së, Sali Berisha.

Pas këtij incidenti, personi është neutralizuar nga rojet e kryedemokratit Berisha dhe nga simpatizantët që ishin të pranishëm aty.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu