Ditën e sotme është hapur kufiri mes Kosovës dhe Shqipërisë. Është vënë re një fluks i madhe mjetesh.

Kufiri qendroi për më shumë se dy muaj i mbyllur, për shkak të pandemisë, në një kohë kur lëvizja mes dy vendeve është përherë e lartë.

ImageImageImage

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu