Nje zjarr masiv ka rene ne fshatin Fushebardhe, Njesia Administrative Cepo, Gjirokaster.

Flaket jane perhapur si pasoje e eres, ku nje siperfaqe e konsiderueshme toke eshte djegur.

Gjithashtu nje shtepi e vjeter e pabanuar eshte perfshire nga flaket.

Ne vendngjarje kane shkuar menjehere forcat zjarrfikse me vete kreun e kesaj drejtorie Pellumb Shalari.

Per shuarjen e flakeve kane nderhyre dhe banore te zones.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu