Reshjet e shumta te debores kane bere te mundur bllokimin e rruges Përmet-Çarshovë, ku trashesia e debores ka arritur ne 35 cm.

Sikur mos te mjaftonte kjo, situata perkeqesohet edhe me shume, pasi prej mbremjes se djeshme banoret e Çarshovës dhe disa fshatrave te tjere gjenden nen mungesen e energjise elektrike.

Nese reshjet e debores do te vazhdojne edhe gjate dites se sotme, veshtiresia jetike e banoreve ne fjale, ka per te qene prezente edhe ne ditet ne vazhdim.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëmNuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu