Mjeku i mirenjohur gjirokastrit Andrea Gudha, ka reaguar me mjaft nostalgji ndaj te gjithe komentuesve te portalit Jugulajm.net.

Falenderimi vjen pas pak ditesh, kur portali jone postoi ne faqen e fb-se nje dedikim per mjekun, kompozitorin, njeriun e mrekullueshem Andrea Gudha.

Me te drejte ne e cilesuam doktor Andrean, si nje nder ikonat e qytetit te Gjirokastres, sepse ai e meriton kete titull per gjithcka ka bere per qytetin e gurte.

Falenderimin e tij doktor Andrea e ka shoqeruar edhe me foto te kolegeve te tij nder vite.

Me poshte po ju njohim me falenderimin dhe me fotot e derguara prej tij ne adresen e portalit tone:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu