Prej disa ditësh në konferenca për shtyp të policisë shfaqet një vajzë “misterioze”, e cila publikon rezultatet e operacionit Forca e Ligjit.

Për të gjithë ata që janë kurioz, zëdhënësja “me syze” e policisë quhet Eljesa Breca. Ajo është diplomuar për psikologji dhe ka rreth një vit që është pjesë e OFL-së.

Eljesa Breca ka eksperiencë të suksesshme në FNSH-në e Fierit dhe momentalisht është në pozicionin civil.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu