Në orën 20:15, në Prage, do të luhet miqësorja mes Republikës Çeke dhe Shqipërisë.

Ja formacionet:

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu